teplice-ovladly-odpoledni-skupinu-kolin-beach-soccer-cup

Teplice ovládly odpolední skupinu Kolín Beach Soccer Cup

  1. Homepage
  2. Aktuality
  3. Teplice ovládly odpolední skupinu Kolín Beach Soccer Cup
teplice-ovladly-odpoledni-skupinu-kolin-beach-soccer-cup

SK Bosnia Online EU Teplice v Kolíně ovládla odpolední skupinu a stačilo k tomu 23 branek. Toto magické číslo nosil i legendární Michael Jordan a tak jsme zcela spokojeni. První utkání Kolín Beach Soccer Cup Teplice odstartovaly přesvědčivým vítězstvím 5:0.
Do druhého duelu odpolední skupiny Teplice nastoupily s velkým důrazem a soupeři nedaly moc prostoru pro hru. Zasloužená velkolepá výhra 10:1 zvedla SK Bosnia Online EU Teplice do slušné pozice i nálady. Třetí duel Teplice vyhrály 4:2. Poslední duel základní odpolední skupiny
Kolín Beach Soccer Cup 2019 SK Bosnia Online EU Teplice čekala tvrdá prověrka v podobě duelu se slovenským celkem. Teplice i přes několik zaváhání nenechaly nic náhodě a dokončily dnešní tažení TGV v podobě FUEGA ziskem 12-ti bodů z možných 12. Tento prestižní turnaj pokračuje na hlavním náměstí města Kolín již zítra od 09:00h PLAY OFF a fanoušci určitě ocení skvělé zázemí, které pořadatelé vybudovali.
,, Jsme velice rádi, že se můžeme zůčastnit tohoto prestižního tuzemského turnje jakým je Kolín Beach Soccer Cup 2019. Velké poděkování z naší strany patří pořadatelům této prestižní sportovní události. Co se týče naší hry, tak dnešní den byl více méně tréninkový a zítra přepínáme do vyššího stupně. Fanoušci se jistě můžou těšit na další parádní akce a spoustu hezkých branek. Přijďte nás podpořit do Kolína. ´´ prohlásil prezident klubu a hrající trenér Adnan Beganović.

SK Bosnia Online EU Teplice očekává zítra první prověrka play off a to pro nás zcela neznámý soupeř Fairsport. Utkání se odehraje od 10:00h na náměstí v Kolíně. Více informací Vám poskytneme v následujícím článku.

Sestava Teplice : Václav Šlégr 1 (C) – Jiří Formánek 7, David Černý 10, Daniel Salák 11, Jakub Tošovský 15, Jaroslav Kubát 22, Adnan Beganović 26.

Nejlepší střelci Teplice – David Černý 13x , Jiří Formánek 5x, Jakub Tošovský 3x, Daniel Salák 1x, Václav Šlégr 1x.

cs_CZCzech
en_GBEnglish cs_CZCzech